FI-XPB30SL-HF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-XPB30SL-HF10-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 30POS R/A 1MM SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-XPB30SL-HF10-R3000
Tau Wae FI-XPB30SL-HF10-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 30POS R/A 1MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5742 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-XP
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.039" (1.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Board Edge, Cutout; Bottom Mount, Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Plastic Teitei Whakanoho -
Tae Whakanoho Beige Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Grounding Pins, Shielded, Solder Retention Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Board Edge, Cutout; Bottom Mount, Surface Mount, Right Angle Gold Whakatauranga onamata -