FI-XB30SL-HF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-XB30SL-HF10-R3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-XB30SL-HF10-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 1MM 30POS EDGE MNT
Ngā Rauemi: FI-XB30SL-HF10-R3000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-XB30SL-HF10-R3000
Tau Wae FI-XB30SL-HF10-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 1MM 30POS EDGE MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4609 pcs Pepa Raraunga FI-XB30SL-HF10-R3000.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-X
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.039" (1.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2497-2
FIXB30SLHF10R3000
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho - Tae Whakanoho Beige
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Grounding Pins, Shielded, Solder Retention
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Board Cutout, Bottom Mount, Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A per Contact Momo Hoapā Non-Gendered