FI-TD44SB-LE-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-TD44SB-LE-R1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-TD44SB-LE-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 44POS STRAIGHT
Ngā Rauemi: 1.FI-TD44SB-LE-R1500.pdf2.FI-TD44SB-LE-R1500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-TD44SB-LE-R1500
Tau Wae FI-TD44SB-LE-R1500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 44POS STRAIGHT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5264 pcs Pepa Raraunga 1.FI-TD44SB-LE-R1500.pdf2.FI-TD44SB-LE-R1500.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-D
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2073-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 44
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 4.4mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.106" (2.70mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide, Pick and Place, Solder Retention
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 0.5A per Contact Momo Hoapā Center Strip Contact