FI-RE41S-HF-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE41S-HF-R1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-RE41S-HF-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.5MM 41POS SMD R/A
Ngā Rauemi: 1.FI-RE41S-HF-R1500.pdf2.FI-RE41S-HF-R1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-RE41S-HF-R1500
Tau Wae FI-RE41S-HF-R1500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.5MM 41POS SMD R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76057 pcs Pepa Raraunga 1.FI-RE41S-HF-R1500.pdf2.FI-RE41S-HF-R1500.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-R
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-1702-2
FI-RE41S-HF
FIRE41SHF
FIRE41SHFR1500
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Plastic Teitei Whakanoho 0.148" (3.75mm)
Tae Whakanoho - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Shielded, Solder Retention Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold Whakatauranga onamata 0.8A per Contact