FI-NXB40SL-HF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-NXB40SL-HF10-R3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-NXB40SL-HF10-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 40POS HS PCB BOTTOM
Ngā Rauemi: FI-NXB40SL-HF10-R3000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-NXB40SL-HF10-R3000
Tau Wae FI-NXB40SL-HF10-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 40POS HS PCB BOTTOM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5265 pcs Pepa Raraunga FI-NXB40SL-HF10-R3000.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-NX
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2460-2
FINXB40SLHF10R3000
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Board Cutout, Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho - Tae Whakanoho Beige
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Shielded, Solder Retention
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Board Cutout, Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 0.5A per Contact Momo Hoapā Female Blade Socket