FI-J35S-VF15N-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-J35S-VF15N-R3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-J35S-VF15N-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.4MM 35POS VERT SMD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-J35S-VF15N-R3000
Tau Wae FI-J35S-VF15N-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.4MM 35POS VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-J
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.016" (0.40mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-1511-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 35
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 1.58mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho 0.046" (1.16mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place, Solder Retention
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito 35 Position Receptacle Connector 0.016" (0.40mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 0.3A per Contact Momo Hoapā Non-Gendered