FI-G30S-VF25-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-G30S-VF25-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN BOARD SIDE 30POS 0.5MM SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-G30S-VF25-R3000
Tau Wae FI-G30S-VF25-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN BOARD SIDE 30POS 0.5MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89317 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-G
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 30 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 2.4mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho 0.054" (1.36mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Solder Retention
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Non-Gendered
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 3.90µin (0.099µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FI-E30S
FI-E30S
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD GOLD
I roto i te taonga: 17729 pcs
Tikiake: FI-E30S.pdf
RFQ
FI-J20C2-SH-D-10000
FI-J20C2-SH-D-10000
Whakaahuatanga: CONN COVER FOR 20POS PLUG
I roto i te taonga: 4728 pcs
Tikiake: FI-J20C2-SH-D-10000.pdf
RFQ
FI-G30C2-SH-B2-8000
FI-G30C2-SH-B2-8000
Whakaahuatanga: CONN COVER SHELL 30POS
Tikiake: FI-G30C2-SH-B2-8000.pdf
FI-G30S-VF25
FI-G30S-VF25
Whakaahuatanga: CONN BOARD SIDE 30POS 0.5MM SMD