DX07S024XJ1R1100
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DX07S024XJ1R1100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DX07S024XJ1R1100
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT USB3.1 TYPEC SMD R/A
Ngā Rauemi: 1.DX07S024XJ1R1100.pdf2.DX07S024XJ1R1100.pdf3.DX07S024XJ1R1100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DX07S024XJ1R1100
Tau Wae DX07S024XJ1R1100 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Putanga - Kua tohua 20V Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Te whakangungu Shielded
He Tae / Tiaki Mea Steel, Stainless Raupapa DX07
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-2848-1
Tae Mahi -30°C ~ 80°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 24 Momo Tae Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Tae Whakatu Horizontal Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 10000 Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ira Receptacle Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito USB - C USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole Whakatauranga onamata 0.25A, 1.25A