DCSP-JB37SF
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCSP-JB37SF
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC
Ngā Rauemi: DCSP-JB37SF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCSP-JB37SF
Tau Wae DCSP-JB37SF Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7258 pcs Pepa Raraunga DCSP-JB37SF.pdf
Waea Wire 28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga IDC, Ribbon Cable Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCS025
DCS025
Kaihanga: LeCroy (Teledyne LeCroy)
Whakaahuatanga: DESKEW CALIBRATION SOURCE FOR CP
I roto i te taonga: 195 pcs
Tikiake: DCS025.pdf
RFQ
DCS.F2.140.DN
DCS.F2.140.DN
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: TOOL EXTRACT
I roto i te taonga: 5189 pcs
Tikiake:
RFQ
DCS12S0A0S06NFA
DCS12S0A0S06NFA
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.59-5V 30W