AA01A-S060VA1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AA01A-S060VA1-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.5MM 60POS SMD DUAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AA01A-S060VA1-R3000
Tau Wae AA01A-S060VA1-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.5MM 60POS SMD DUAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa AA01A Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 60 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri 1.5mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.058" (1.48mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold