ZL8101-30AEV2Z
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZL8101-30AEV2Z
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL FOR ZL8101
Ngā Rauemi: 1.ZL8101-30AEV2Z.pdf2.ZL8101-30AEV2Z.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
Waehere Stock 927 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZL8101-30AEV2Z
Tau Wae ZL8101-30AEV2Z Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 927 pcs Pepa Raraunga 1.ZL8101-30AEV2Z.pdf2.ZL8101-30AEV2Z.pdf
Putanga - Whakaputa 1V Momotuhi - Whakauru 12V
Whakamahia IC / Wahanga ZL8101 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa Zilker Labs™ Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Rautanga - Whakawhiti 533kHz
Whakaahuatanga Taipitopito ZL8101 Zilker Labs™ DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nama - Whakaputa 30A