X9C303S8I-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9C303S8I-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 100-TAP 32K EE 8-SOIC
Ngā Rauemi: X9C303S8I-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9C303S8I-2.7
Tau Wae X9C303S8I-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4394 pcs Pepa Raraunga X9C303S8I-2.7.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±15%
Te Tae Teaweke (Tae) ±400 ppm/°C Taper Logarithmic
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 40 Te Pakanga (Ohms) 32k
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 100
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga Up/Down (U/D, INC, CS) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 32k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Whirihoranga Potentiometer