X9C104SIZT1
Hua Hua
Tau Wae: X9C104SIZT1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL CTRL 100KOHM 8SOIC
Ngā Rauemi: X9C104SIZT1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9C104SIZT1
Tau Wae X9C104SIZT1 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 34490 pcs Pepa Raraunga X9C104SIZT1.pdf
Tuhinga o mua 5V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 40 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa X9C104SIZT1TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o Tapa 100 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Up/Down (U/D, INC, CS) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Whirihoranga Potentiometer