X9C102SIZT1
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9C102SIZT1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-SOIC
Ngā Rauemi: X9C102SIZT1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9C102SIZT1
Tau Wae X9C102SIZT1 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 33632 pcs Pepa Raraunga X9C102SIZT1.pdf
Tuhinga o mua 5V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±600 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 40 Te Pakanga (Ohms) 1k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 100
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Up/Down (U/D, INC, CS)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC