X9455WV24-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9455WV24-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DCP DUAL 10K 256TAP 24-TSSOP
Ngā Rauemi: X9455WV24-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9455WV24-2.7
Tau Wae X9455WV24-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4138 pcs Pepa Raraunga X9455WV24-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga I²C, Up/Down (U/D, CS) Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C, Up/Down (U/D, CS) Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer