X9430WV24-2.7
IntersilIntersil
X9430WV24-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9430WV24-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DUAL DCP + OPAMP 10K 24TSSOP
Ngā Rauemi: X9430WV24-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9430WV24-2.7
Tau Wae X9430WV24-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4381 pcs Pepa Raraunga X9430WV24-2.7.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 100 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer