X9429YV14I-2.7
IntersilIntersil
X9429YV14I-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9429YV14I-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 14-TSSOP
Ngā Rauemi: X9429YV14I-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9429YV14I-2.7
Tau Wae X9429YV14I-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5751 pcs Pepa Raraunga X9429YV14I-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 2.5k
Packaging Tube Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 64
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP Whirihoranga Potentiometer