X9429WS16I-2.7
IntersilIntersil
X9429WS16I-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9429WS16I-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DIGITAL POT 10K 64TP 16SOIC
Ngā Rauemi: X9429WS16I-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9429WS16I-2.7
Tau Wae X9429WS16I-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5291 pcs Pepa Raraunga X9429WS16I-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 64
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 16-SOIC Whirihoranga Potentiometer