X9428WV14IZ-2.7
IntersilIntersil
X9428WV14IZ-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9428WV14IZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 10K 1CH 14TSSOP
Ngā Rauemi: X9428WV14IZ-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9428WV14IZ-2.7
Tau Wae X9428WV14IZ-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5977 pcs Pepa Raraunga X9428WV14IZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP Whirihoranga Potentiometer