X9421WS16IZ-2.7
IntersilIntersil
X9421WS16IZ-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9421WS16IZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP SGL 64-TAP 10K 16-SOIC
Ngā Rauemi: X9421WS16IZ-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9421WS16IZ-2.7
Tau Wae X9421WS16IZ-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5822 pcs Pepa Raraunga X9421WS16IZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps SPI Interface 16-SOIC Whirihoranga Potentiometer
Tau Wae Tuakiri X9421
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
X9421WS16IZT1
X9421WS16IZT1
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC XDCP SGL 64-TAP 10K 16-SOIC
I roto i te taonga: 5132 pcs
Tikiake: X9421WS16IZT1.pdf
RFQ
X9421WS16I-2.7T1
X9421WS16I-2.7T1
Kaihanga: Intersil
I roto i te taonga: 5278 pcs
Tikiake: X9421WS16I-2.7T1.pdf
RFQ
X9421WS16IZ-2.7T1
X9421WS16IZ-2.7T1
Whakaahuatanga: IC POT DGTL SGL 10K OHM 16-SOIC