X9409WV24Z-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9409WV24Z-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP
Ngā Rauemi: X9409WV24Z-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9409WV24Z-2.7
Tau Wae X9409WV24Z-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4723 pcs Pepa Raraunga X9409WV24Z-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±30 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer