X9409WS24Z-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9409WS24Z-2.7T1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-SOIC
Ngā Rauemi: X9409WS24Z-2.7T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9409WS24Z-2.7T1
Tau Wae X9409WS24Z-2.7T1 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4387 pcs Pepa Raraunga X9409WS24Z-2.7T1.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±30 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-SOIC Whirihoranga Potentiometer
Tau Wae Tuakiri X9409
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
X9409WS24IZ-2.7T1
X9409WS24IZ-2.7T1
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC POT DGTL QUAD 10K OHM 24-SOIC