X9408WS24IZ-2.7T2
Hua Hua
Tau Wae: X9408WS24IZ-2.7T2
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 64TAP 10K 24-SOIC
Ngā Rauemi: X9408WS24IZ-2.7T2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9408WS24IZ-2.7T2
Tau Wae X9408WS24IZ-2.7T2 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 12379 pcs Pepa Raraunga X9408WS24IZ-2.7T2.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-SOIC