X9400YP24I-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9400YP24I-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 64-TAP 2.5K 24-DIP
Ngā Rauemi: X9400YP24I-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9400YP24I-2.7
Tau Wae X9400YP24I-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5035 pcs Pepa Raraunga X9400YP24I-2.7.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 2.5k
Packaging Tube Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 64
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 2.5k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface Whirihoranga Potentiometer