X9317ZM8-2.7
IntersilIntersil
X9317ZM8-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9317ZM8-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP SGL 100TAP 1K 8-MSOP
Ngā Rauemi: X9317ZM8-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9317ZM8-2.7
Tau Wae X9317ZM8-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4491 pcs Pepa Raraunga X9317ZM8-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 1k
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 100
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP Whirihoranga Potentiometer