X9317WV8-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9317WV8-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DIGITAL POT 10K 100TP 8TSSOP
Ngā Rauemi: X9317WV8-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9317WV8-2.7
Tau Wae X9317WV8-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4900 pcs Pepa Raraunga X9317WV8-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 100
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-TSSOP Whirihoranga Potentiometer