X9317WS8-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9317WS8-2.7T1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP SGL 100TAP 10K 8-SOIC
Ngā Rauemi: X9317WS8-2.7T1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9317WS8-2.7T1
Tau Wae X9317WS8-2.7T1 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5105 pcs Pepa Raraunga X9317WS8-2.7T1.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 100
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga Up/Down (U/D, INC, CS) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Whirihoranga Potentiometer