X9317US8Z-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9317US8Z-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 100TAP 50K 3-WIRE 8-SOIC
Ngā Rauemi: X9317US8Z-2.7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9317US8Z-2.7
Tau Wae X9317US8Z-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 33641 pcs Pepa Raraunga X9317US8Z-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 100
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Up/Down (U/D, INC, CS)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC