X9317TM8Z-2.7T1
IntersilIntersil
X9317TM8Z-2.7T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9317TM8Z-2.7T1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-MSOP
Ngā Rauemi: X9317TM8Z-2.7T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9317TM8Z-2.7T1
Tau Wae X9317TM8Z-2.7T1 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4324 pcs Pepa Raraunga X9317TM8Z-2.7T1.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 100
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Up/Down (U/D, INC, CS) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP Whirihoranga Potentiometer