X9315WMIZ-2.7
IntersilIntersil
X9315WMIZ-2.7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9315WMIZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 32-TAP 10K 3WIRE 8-MSOP
Ngā Rauemi: X9315WMIZ-2.7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9315WMIZ-2.7
Tau Wae X9315WMIZ-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 30592 pcs Pepa Raraunga X9315WMIZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 32
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Up/Down (U/D, INC, CS)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP
Whirihoranga Potentiometer Tau Wae Tuakiri X9315
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
X9315WMIZ-2.7T1R5419
X9315WMIZ-2.7T1R5419
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC DGTL POT 32POS 10K 8MSOP