X93156WM8I-2.7T1
IntersilIntersil
X93156WM8I-2.7T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X93156WM8I-2.7T1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 32-TAP 12.5K 3WIRE 8MSOP
Ngā Rauemi: X93156WM8I-2.7T1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X93156WM8I-2.7T1
Tau Wae X93156WM8I-2.7T1 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5304 pcs Pepa Raraunga X93156WM8I-2.7T1.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±25%
Te Tae Teaweke (Tae) ±35 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 1100 (Max) Te Pakanga (Ohms) 12.5k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 32
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga Up/Down (U/D, INC, CS) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 12.5k Ohm 1 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP Whirihoranga Potentiometer