X9260US24-2.7T1
Hua Hua
Tau Wae: X9260US24-2.7T1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC
Ngā Rauemi: X9260US24-2.7T1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9260US24-2.7T1
Tau Wae X9260US24-2.7T1 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4363 pcs Pepa Raraunga X9260US24-2.7T1.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 250 (Max) Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Whirihoranga Potentiometer