X9259US24IZ-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9259US24IZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 256TP 50K 24-SOIC
Ngā Rauemi: X9259US24IZ-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9259US24IZ-2.7
Tau Wae X9259US24IZ-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 6046 pcs Pepa Raraunga X9259US24IZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 300 (Max) Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tube Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC Whirihoranga Potentiometer