X9258UV24IZ-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9258UV24IZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP QUAD 256TP 50K 24-TSSOP
Ngā Rauemi: X9258UV24IZ-2.7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
62 pcs
124 pcs
558 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9258UV24IZ-2.7
Tau Wae X9258UV24IZ-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 7733 pcs Pepa Raraunga X9258UV24IZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tube Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-TSSOP