X9252YV24IZ-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9252YV24IZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL QUAD 24-TSSOP
Ngā Rauemi: X9252YV24IZ-2.7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
62 pcs
124 pcs
558 pcs
1054 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9252YV24IZ-2.7
Tau Wae X9252YV24IZ-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 18267 pcs Pepa Raraunga X9252YV24IZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 2.8k
Packaging Tube Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa X9252YV24IZ27 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o Tapa 256 Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Non-Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, Up/Down (U/D, CS) Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 2.8k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C, Up/Down (U/D, CS) Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer