X9252UV24IZ-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9252UV24IZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL QUAD 50K OHM 24TSSOP
Ngā Rauemi: X9252UV24IZ-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9252UV24IZ-2.7
Tau Wae X9252UV24IZ-2.7 Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC POT DGTL QUAD 50K OHM 24TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5320 pcs Pepa Raraunga X9252UV24IZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tube Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, Up/Down (U/D, CS) Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C, Up/Down (U/D, CS) Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer