X9251TS24-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9251TS24-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DCP QUAD 100K 256TP 24SOIC
Ngā Rauemi: X9251TS24-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9251TS24-2.7
Tau Wae X9251TS24-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4219 pcs Pepa Raraunga X9251TS24-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 300 (Max) Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o Tapa 256
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Whirihoranga Potentiometer