X9250TS24I-2.7
Hua Hua
Tau Wae: X9250TS24I-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DCP QUAD 100K 256TP 24SOIC
Ngā Rauemi: X9250TS24I-2.7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9250TS24I-2.7
Tau Wae X9250TS24I-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5481 pcs Pepa Raraunga X9250TS24I-2.7.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 150 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tube Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 256
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC Whirihoranga Potentiometer