X9116WS8IZ-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X9116WS8IZ-2.7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 16-TAP 10K CMOS 8-SOIC
Ngā Rauemi: X9116WS8IZ-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X9116WS8IZ-2.7
Tau Wae X9116WS8IZ-2.7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4400 pcs Pepa Raraunga X9116WS8IZ-2.7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±300 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 16
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Up/Down (U/D, INC, CS) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 16 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC Whirihoranga Potentiometer