X60008CIS8-25T1
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X60008CIS8-25T1
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V 8SO
Ngā Rauemi: X60008CIS8-25T1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X60008CIS8-25T1
Tau Wae X60008CIS8-25T1 Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4925 pcs Pepa Raraunga X60008CIS8-25T1.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 6.5 V
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema 5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa FGA™
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz -
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 30µVp-p Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.02% 10mA 8-SO I teie nei - Te tuku 800nA
Nama - Whakaputa 10mA Tau Wae Tuakiri X60008