X5001V8I-2.7A
X5001V8I-2.7A
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR CPU 8-TSSOP
I roto i te taonga: 4269 pcs
Tikiake: X5001V8I-2.7A.pdf
RFQ
X5001S8Z-4.5A
X5001S8Z-4.5A
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC SUPERVISOR CPU 8-SOIC
I roto i te taonga: 4282 pcs
Tikiake: X5001S8Z-4.5A.pdf
RFQ
X5001V8I-4.5A
X5001V8I-4.5A
Tikiake: X5001V8I-4.5A.pdf
X5001V8-4.5A
X5001V8-4.5A
Tikiake: X5001V8-4.5A.pdf
X5043M8-2.7
X5043M8-2.7
Whakaahuatanga: IC CPU SUPRV 4K EE RST LO 8MSOP
Tikiake: X5043M8-2.7.pdf
X5001V8I
X5001V8I
Tikiake: X5001V8I.pdf
X5001V8
X5001V8
Tikiake: X5001V8.pdf
X5001V8-2.7A
X5001V8-2.7A
Tikiake: X5001V8-2.7A.pdf
X502-622.08M
X502-622.08M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 622.08MHZ LVDS SMD
Tikiake: X502-622.08M.pdf
X5043M8-2.7A
X5043M8-2.7A
Tikiake: X5043M8-2.7A.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel