X4043S8I-2.5
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X4043S8I-2.5
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR CPU 4K EE 8-SOIC
Ngā Rauemi: X4043S8I-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X4043S8I-2.5
Tau Wae X4043S8I-2.5 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4692 pcs Pepa Raraunga X4043S8I-2.5.pdf
Putanga - Tae 2.5V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)