X1288S16-2.7A
IntersilIntersil
X1288S16-2.7A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X1288S16-2.7A
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Ngā Rauemi: X1288S16-2.7A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X1288S16-2.7A
Tau Wae X1288S16-2.7A Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5437 pcs Pepa Raraunga X1288S16-2.7A.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery 1.8 V ~ 5.5 V Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Momo Clock/Calendar Hōputu Time HH:MM:SS:hh (12/24 hr)
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Atanga I²C, 2-Wire Serial
Ngā āhuatanga Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Whakaahuatanga Taipitopito Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Rā Hōputu YY-MM-DD-dd Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V