X1227S8I-2.7T2
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X1227S8I-2.7T2
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Ngā Rauemi: X1227S8I-2.7T2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X1227S8I-2.7T2
Tau Wae X1227S8I-2.7T2 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4376 pcs Pepa Raraunga X1227S8I-2.7T2.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery 1.8 V ~ 5.5 V Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Momo Clock/Calendar Hōputu Time HH:MM:SS (12/24 hr)
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Atanga I²C, 2-Wire Serial
Ngā āhuatanga Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Whakaahuatanga Taipitopito Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Rā Hōputu YY-MM-DD-dd Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V