KGF12N05-400-SP
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KGF12N05-400-SP
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC MOSFET N-CH
Ngā Rauemi: KGF12N05-400-SP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KGF12N05-400-SP
Tau Wae KGF12N05-400-SP Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4633 pcs Pepa Raraunga KGF12N05-400-SP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 800mV @ 250µA Vgs (Max) ±5.5V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato 6-WLCSP (1.47x1.47)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 12A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.5W (Ta) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 940pF @ 5.5V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 3.5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 3.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 5.5V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 5.5V 12A (Ta) 2.5W (Ta) Surface Mount 6-WLCSP (1.47x1.47) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 12A (Ta)