KAD5612P-17Q72
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KAD5612P-17Q72
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC ADC 12BIT 170MSPS DUAL 72-QFN
Ngā Rauemi: KAD5612P-17Q72.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
32 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KAD5612P-17Q72
Tau Wae KAD5612P-17Q72 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 1539 pcs Pepa Raraunga KAD5612P-17Q72.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati 1.7 V ~ 1.9 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog 1.7 V ~ 1.9 V
Pūrere Pūrere Whakarato 72-QFN (10x10) Raupapa -
Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) 170M Momo Pukapuka Internal
Ratonga - S / H: ADC 1:1 Packaging Tray
Paa / Case 72-VFQFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C