KAD5512P-17Q48
IntersilIntersil
KAD5512P-17Q48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KAD5512P-17Q48
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC ADC 12BIT 170MSPS SGL 48-QFN
Ngā Rauemi: KAD5512P-17Q48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
70 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KAD5512P-17Q48
Tau Wae KAD5512P-17Q48 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 2130 pcs Pepa Raraunga KAD5512P-17Q48.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati 1.7 V ~ 1.9 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog 1.7 V ~ 1.9 V
Pūrere Pūrere Whakarato 48-QFN (7x7) Raupapa -
Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) 170M Momo Pukapuka Internal
Ratonga - S / H: ADC 1:1 Packaging Tray
Paa / Case 48-VFQFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C