KAD2708L-17Q68
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KAD2708L-17Q68
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC ADC 8BIT 170MSPS SGL 68-QFN
Ngā Rauemi: KAD2708L-17Q68.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KAD2708L-17Q68
Tau Wae KAD2708L-17Q68 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 6045 pcs Pepa Raraunga KAD2708L-17Q68.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati 1.7 V ~ 1.9 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog 1.7 V ~ 1.9 V, 3.15 V ~ 3.45 V
Pūrere Pūrere Whakarato 68-QFN (10x10) Raupapa -
Tauira Whakamatau (Nga Tuarua) 170M Momo Pukapuka External, Internal
Ratonga - S / H: ADC 1:1 Packaging Tray
Paa / Case 68-VFQFN Exposed Pad Tae Mahi -40°C ~ 85°C