ISL95310UIU10Z-TK
Hua Hua
Tau Wae: ISL95310UIU10Z-TK
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC XDCP 128-TAP 50KOHM 10-MSOP
Ngā Rauemi: ISL95310UIU10Z-TK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL95310UIU10Z-TK
Tau Wae ISL95310UIU10Z-TK Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 64417 pcs Pepa Raraunga ISL95310UIU10Z-TK.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±45 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 70 Te Pakanga (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o Tapa 128
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Momo Rangi Non-Volatile Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Up/Down (U/D, INC, CS)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 128 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 10-MSOP
Whirihoranga Potentiometer Tau Wae Tuakiri ISL95310
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ISL95311WIU10Z
ISL95311WIU10Z
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC XDCP 128-TAP 10KOHM 10-MSOP
I roto i te taonga: 61682 pcs
Tikiake: ISL95311WIU10Z.pdf
RFQ
ISL95311WIU10Z-TK
ISL95311WIU10Z-TK
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC POT DGTL 10K OHM 10-MSOP