ISL9111AEH33Z-T
Hua Hua
Tau Wae: ISL9111AEH33Z-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC REG BST 3.3V 0.8A SYNC SOT23
Ngā Rauemi: ISL9111AEH33Z-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL9111AEH33Z-T
Tau Wae ISL9111AEH33Z-T Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC REG BST 3.3V 0.8A SYNC SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100849 pcs Pepa Raraunga ISL9111AEH33Z-T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 0.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.1V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Up Rautanga - Whakawhiti 1.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA (Switch) SOT-23-6 Nama - Whakaputa 800mA (Switch)